Prodej ryb / Sádky

Výlov Dvorního rybníku 11.11.2023

Děkujeme všem, kteří se přijeli podívat na náš výlov. Zájem nás velmi mile překvapil. Takovou návštěvnost jsme nečekali. Děkujeme za Vaši trpělivost, uvědomujeme si, že fronty u stánků byly opravdu dlouhé… Snad se nám podařilo uspokojit alespoň všechny zájemce o živé ryby. Máme však do dalšího roku, co zlepšovat. Budeme na Vás lépe připraveni !!!!


Co chystáme v nejbližší době:

Chystáme pro Vás kapří hranolky a další rybí dobroty na stánku na náměstí v Jablonném v Podještědí v sobotu 2. 12. 2023 (Mikulášský jarmárek). Bližší informace zde: https://www.jablonnevp.cz/mikulassky-jarmarek-s-rozsvecenim-vanocniho-stromecku/a-2010/p1=5854 Přijďte za námi, srdečně Vás zveme. Budeme rádi, když nám při této příležitosti řeknete, co se Vám u nás líbilo a co bychom měli zlepšit.

Nejen pro milovníky ryb jsme na sobotu 9. 12. 2023 v naší Restauraci Lemberk připravili degustaci sladkovodních ryb s povídáním. Přijďte ochutnat nejméně 5 různých druhů ryb. A jak je u nás zvykem, budou jen čerstvé ryby přímo z našich rybníků a sádek. Řekneme Vám něco o rybách a jejich kuchyňské úpravě, doporučíme vhodná vína k rybím pokrmům. S ohledem na charakter akce je degustace pouze na předchozí objednávku.

Samozřejmě jako každý rok bude i předvánoční prodej kaprů, amurů, pstruhů a dalších ryb u nás na rybárně (Lvová 9). Doporučujeme k objednávce využít náš webový rezervační systém. Ušetříte si čas ve frontě. Ryby podle objednávek připravujeme v noci před vyzvednutím objednávky, aby byly opravdu čerstvé. Blíže viz https://rajpodlemberkem.cz/prodej-ryb/nabidka-ryb